ГоловнаТехноApple перевірить власників iPhone на наявність забороненого контенту

Apple перевірить власників iPhone на наявність забороненого контенту

Apple готується сканувати айфони для пошуку фото і відео дитячої порнографії і фактів жорстокого поводження з дітьми. На першому етапі під моніторинг потраплять пристрої на території США, інформує Financial Times.

Подробиці

Здійснювати пошук зазначеного контенту компанія буде за допомогою спеціалізованого програмного забезпечення. Назва відповідної технології – neuralMatch. За запевненнями співрозмовників видання, розробники мають намір «навчити» програму сканувати завантажені користувачами в iCloud ролики і зображення.

Після цього система порівняє знайдений в «хмарі» контент з наявною в розпорядженні правозахисників «педофільської» базою, яка налічує більше 200 000 зображень знущань над неповнолітніми.

Підозрілі знімки будуть зашифровані, позначені спеціальними символами і відправлені фахівцям Apple для більш детального вивчення, за результатами якого будуть зроблені «відповідні висновки».

У разі визнання контенту протиправним, знімки і координати зберігаючих їх осіб будуть передані поліції.

Презентація системи neuralMatch, за словами співрозмовників FT, може відбутися в найближчі вихідні. Інформатори допускають, що ПЗ може бути представлено пізніше і під іншою назвою. Керівництво Apple відмовляється коментувати наведену вище інформацію.

Експерти побоюються, що моніторинг вмісту айфонів може стати першим кроком до встановлення глобального стеження за громадянами. Окремі аналітики вважають, що  різні владні структури країни спробують викупити у «яблучників» технології стеження за користувачами і використовувати напрацювання для встановлення тотального контролю над громадянами.

За словами професора Кембриджського університету Росса Андерсона, одними лише смартфонами стеження не обмежиться: далі розробники візьмуться за ноутбуки і ПК.

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Актуально:

«Железное жало»: особенности и история создания высокоточного израильского миномета Iron Sting

Израильский миномет Iron Sting (букв. «Железное жало») привлекает внимание своей уникальной комбинацией точности и простоты в применении. По словам подполковника Лирона Коэна, это средство...

Первый украинский Abrams поврежден в бою: подробности

В ходе боевых действий впервые зафиксирован случай повреждения танка Abrams M1A1, включенного в состав ВСУ. Подробности Эксперты, исследовавшие обстоятельства инцидента, отметили, что по характеру повреждений можно...

Samsung Cling Band: будущее смартфонов на запястье

Корпорация «Самсунг» обогатила рынок носимых смарт-устройств «умным» телефоном Cling Band, который может принимать самые невероятные формы благодаря гибкому экрану. Концепт «смартфона будущего» был показан...