ГоловнаТехноУ флагманів Xiaomi спостерігаються проблеми з Wi-Fi. Офіційна відповідь Xiaomi

У флагманів Xiaomi спостерігаються проблеми з Wi-Fi. Офіційна відповідь Xiaomi

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Всs смартфони із серії Mi 11 оснащуються покращеною технологією Wi-Fi 6, яка забезпечує пропускну здатність в два рази вище, ніж у попереднього покоління. Кінцева швидкість мережі становить, до 3,5 Гбіт / с. Вперше підтримується кодування 4K QAM. Однак деякі користувачі виявили, що у їх смартфонів з серії Mi 11 виникли проблеми з Wi-Fi.

Подробиці

Так, з’явилися скарги на неможливість включити Wi-Fi і точку доступу.

Офіційна відповідь Xiaomi повідала про те, що користувачі з такими проблемами можуть замінити новий смартфон після післяпродажного тестування. Якщо такі проблеми більше не будуть виявлені, але є побоювання на майбутнє, то вони зможуть подати заявку на піврічне розширене гарантійного обслуговування.

Нижче наводиться повний текст «Політики обслуговування з особливих питань, пов’язаних з продуктами серії Mi 11»:

Нещодавно ми звернули увагу на особливі проблеми з Wi-Fi в деяких продуктах із серії Xiaomi Mi 11. Щоб поліпшити якість обслуговування користувачів:

  1. Для користувачів з такими проблемами є післяпродажне тестування і підтримка по заміні на новий смартфон;
  2. Після заміни підтримується 7-денне повернення, річна гарантія і піврічне розширене гарантійного обслуговування. Якщо після заміни телефону у користувача знову виникне та ж проблема з WI-FI, він може знову повернути телефон;
  3. Користувачі, у яких немає таких проблем і у яких є побоювання, що вони виникнуть в майбутньому можуть подати заявку на піврічне розширене гарантійного обслуговування.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Головні новини: