ГоловнаТехноЩе одне підтвердження, що Xiaomi стала найпопулярнішим виробником смартфонів

Ще одне підтвердження, що Xiaomi стала найпопулярнішим виробником смартфонів

З другої половини минулого року Xiaomi можна сказати просто захоплює ринок смартфонів. Компанія піднялася більш ніж на 80 позицій, в останньому списку Fortune 500.

Подробиці

У червні Xiaomi вперше обійшла Samsung і Apple на світовому ринку смартфонів, зайнявши перше місце з 17,1%. Samsung і Apple посіли друге і третє місця з 15,7% і 14,3% відповідно.

Згідно з графіком Counterpoint нижче видно, що Xiaomi зараз знаходиться на етапі безперервного зростання, а імениті виробники Apple і Samsung переживають великі коливання.

График Counterpoint

Деякі аналітики вважають, що основною причиною різкого спаду Samsung є епідемічні обмеження у В’єтнамі, де розташований найбільший завод виробника. Поточні запаси Samsung недостатні і не можуть продовжувати рости. У той же час 618-й торговий фестиваль в Китаї “зіграв на руку” Xiaomi і приніс значне зростання продажів.

Про вражаючі червневі результати Xiaomi “заговорили” відразу чотири авторитетних маркетингових агентства: Canalys, IDC , Strategy Analytics і Counterpoint. Хоча у кожного агентства дані трохи розрізняються, всі вони вказують на те, що частка Xiaomi на світовому ринку зросла. У глобальному плані виробник обігнав Apple і поступився місцем лише Samsung.

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Актуально:

Серія Xiaomi 15 зможе порадувати шанувальників компактних флагманів

Xiaomi є одним із перших брендів, який використовує найновіший флагманський кремній в своїх смартфонах, і ми очікуємо, що серія Xiaomi 15 продовжить цю тенденцію...

Redmi K70 Pro у версії Champion Edition отримав ексклюзивний дизайн від Lamborghini

Напередодні в КНР дебютувала нова лінійка смартфонів, випущених Xiaomi під суббрендом Redmi. Флагман лінійки Redmi K70 Pro був представлений у двох версіях: базовій та...

Стало відомо, чому Redmi K70 Pro позиціонується як AI-смартфон

Учора у КНР відбулася презентація нових продуктів Redmi. На ній був показаний перший в історії флагман суббренду зі Snapdragon 8 Gen 3. Нову SoC...