ГоловнаТехноSamsung Galaxy Z Fold 3 і Galaxy Z Flip 3 багатьох здивують...

Samsung Galaxy Z Fold 3 і Galaxy Z Flip 3 багатьох здивують вартістю

Уже в наступному місяці південнокорейська компанія Samsung представить флагманські смартфони, які з’являться на ринку з встановленим програмним забезпеченням One UI 4. Вони називаються Samsung Galaxy Z Fold 3 і Galaxy Z Flip 3.

Як стало відомо, прийдешні новинки будуть помітно дешевші за своїх попередниць, які вийшли на ринок в минулому році. Як мінімум, в Південній Кореї. У Мережі вже з’явилася інформація про те, скільки будуть коштувати флагмани нового покоління.

Почнемо з Samsung Galaxy Z Fold 3. Смартфон буде обладнаний однокристальною системою Snapdragon 888. Він замінить на ринку модель Galaxy Z Fold 2. Флагман нинішнього покоління в Південній Кореї коштував на старті продажів приблизно 2100 доларів. Рекомендована виробником вартість майбутньої новинки складе близько 1700 доларів.

Samsung Galaxy Z Flip 3 теж буде обладнаний 5-нанометровим мобільним процесором Qualcomm. Смартфон замінить на ринку модель Galaxy Z Flip 5G, яка стала першим в світі рішенням на чіпі Snapdragon 865+. Вартість версії 2020 року склала 1500 доларів, а майбутня новинка на старті продажів обійдеться лише в 1000 доларів.

Передбачається, що зниження цін пов’язане з бажанням південнокорейської компанії підвищити популярність гнучких смартфонів. Samsung також буде влаштовувати акції і різні програми обміну старих гаджетів на Samsung Galaxy Z Fold 3 і Galaxy Z Flip 3, щоб наростити продажі моделей зі згинаються дисплеями.

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Актуально:

В Китае показали гиперзвуковой дрон WZ-8 под фюзеляжем местной копии советского Ту-16

Соцсети приросли снимками китайского бомбардировщика N-6H в тандеме с реактивным дроном WZ-8, закрепленным под фюзеляжем. Некоторые источники называют WZ-8 гиперзвуковым, однако точной информации о...

Спутник подтвердил эффективность атаки украинского дрона на уникальную РЛС 29Б6 “Контейнер”

В открытом доступе появились спутниковые снимки, подтверждающие повреждение российского загоризонтного радиолокационной комплекса 29Б6 "Контейнер" в результате атаки украинского беспилотного летательного аппарата. Средствами объективного контроля...

В Microsoft придумали противодействие любителям пиратских Windows

«Майкрософт» внедряет новшество в бета-версию Windows 11, нацеленное на урезание возможностей пользователей пиратских версий ОС. Инструмент, именуемый msEdgeLockSettingsInNonActivatedOS, понижает гибкость эксплуатации браузера Edge в...