ГоловнаТехноSamsung Galaxy Z Fold 3 і Galaxy Z Flip 3 багатьох здивують...

Samsung Galaxy Z Fold 3 і Galaxy Z Flip 3 багатьох здивують вартістю

Уже в наступному місяці південнокорейська компанія Samsung представить флагманські смартфони, які з’являться на ринку з встановленим програмним забезпеченням One UI 4. Вони називаються Samsung Galaxy Z Fold 3 і Galaxy Z Flip 3.

Як стало відомо, прийдешні новинки будуть помітно дешевші за своїх попередниць, які вийшли на ринок в минулому році. Як мінімум, в Південній Кореї. У Мережі вже з’явилася інформація про те, скільки будуть коштувати флагмани нового покоління.

Почнемо з Samsung Galaxy Z Fold 3. Смартфон буде обладнаний однокристальною системою Snapdragon 888. Він замінить на ринку модель Galaxy Z Fold 2. Флагман нинішнього покоління в Південній Кореї коштував на старті продажів приблизно 2100 доларів. Рекомендована виробником вартість майбутньої новинки складе близько 1700 доларів.

Samsung Galaxy Z Flip 3 теж буде обладнаний 5-нанометровим мобільним процесором Qualcomm. Смартфон замінить на ринку модель Galaxy Z Flip 5G, яка стала першим в світі рішенням на чіпі Snapdragon 865+. Вартість версії 2020 року склала 1500 доларів, а майбутня новинка на старті продажів обійдеться лише в 1000 доларів.

Передбачається, що зниження цін пов’язане з бажанням південнокорейської компанії підвищити популярність гнучких смартфонів. Samsung також буде влаштовувати акції і різні програми обміну старих гаджетів на Samsung Galaxy Z Fold 3 і Galaxy Z Flip 3, щоб наростити продажі моделей зі згинаються дисплеями.

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Актуально:

“Поразила цель на 700 километров”: у ВСУ появилось дальнобойное оружие

В воскресенье, 25.02.2024, глава министерства по стратегическим отраслям промышленности заявил о появлении у ВСУ оружия с 700-километровой дальностью действия. Соответствующую новость озвучил глава ведомства...

Украина в 42 раза увеличила производство минометных мин

В 2023 году, в условиях полномасштабной войны с Россией, Украина значительно нарастила производство боеприпасов. Одним из ключевых достижений стало 42-кратное увеличение тиража минометных мин...

Xbox Series X без дисковода: что известно

Ближайший вариант майкрософтовской приставки Xbox Series X не получит дисковод и останется полностью цифровым. Соответствующими сведениями с общественностью поделился тематический ресурс eXputer. Подробности По данным источников...