ГоловнаТехноVivo може випустити смартфон з літаючої камерою-квадрокоптера

Vivo може випустити смартфон з літаючої камерою-квадрокоптера

Камера в смартфоні витягується і використовується як дрон. Ця, здавалося б, приголомшлива ідея дійсно змусила виробників реалізувати її і подати заявку на патент.

Подробиці

Патент був поданий компанією Vivo Mobile Communications Co., Ltd. у “Всесвітню організацію інтелектуальної власності” 25 грудня 2020 року і опублікований 1 липня 2021 року.

Отсоединяемая летающая камера

Оснастити смартфон міні квадрокоптером – нове і нестандартне рішення покликане значно підвищити гнучкість зйомки.

Від'єднувана літаюча камера

Від'єднувана літаюча камера

Letsgodigital зробила візуалізацію патенту, з цієї приголомшливою ідеєю. Як видно з малюнка, модуль підйомної камери з цього патенту дуже великий і займає майже всю верхню частину смартфона.

Від'єднувана літаюча камера

Від’єднувана літаюча камера піднімається за допомогою чотирьох пропелерів. В даному модулі встановлені, як мінімум дві камери і три інфрачервоних датчика. Вони, мабуть, призначені для запобігання зіткнення з іншими об’єктами.

Управляти модулем-дроном можливо за допомогою смартфона і коли він знаходиться всередині, то заряджається від акумулятора.

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Актуально:

“Поразила цель на 700 километров”: у ВСУ появилось дальнобойное оружие

В воскресенье, 25.02.2024, глава министерства по стратегическим отраслям промышленности заявил о появлении у ВСУ оружия с 700-километровой дальностью действия. Соответствующую новость озвучил глава ведомства...

Украина в 42 раза увеличила производство минометных мин

В 2023 году, в условиях полномасштабной войны с Россией, Украина значительно нарастила производство боеприпасов. Одним из ключевых достижений стало 42-кратное увеличение тиража минометных мин...

Xbox Series X без дисковода: что известно

Ближайший вариант майкрософтовской приставки Xbox Series X не получит дисковод и останется полностью цифровым. Соответствующими сведениями с общественностью поделился тематический ресурс eXputer. Подробности По данным источников...