ГоловнаТехноVivo може випустити смартфон з літаючої камерою-квадрокоптера

Vivo може випустити смартфон з літаючої камерою-квадрокоптера

Камера в смартфоні витягується і використовується як дрон. Ця, здавалося б, приголомшлива ідея дійсно змусила виробників реалізувати її і подати заявку на патент.

Подробиці

Патент був поданий компанією Vivo Mobile Communications Co., Ltd. у “Всесвітню організацію інтелектуальної власності” 25 грудня 2020 року і опублікований 1 липня 2021 року.

Отсоединяемая летающая камера

Оснастити смартфон міні квадрокоптером – нове і нестандартне рішення покликане значно підвищити гнучкість зйомки.

Від'єднувана літаюча камера

Від'єднувана літаюча камера

Letsgodigital зробила візуалізацію патенту, з цієї приголомшливою ідеєю. Як видно з малюнка, модуль підйомної камери з цього патенту дуже великий і займає майже всю верхню частину смартфона.

Від'єднувана літаюча камера

Від’єднувана літаюча камера піднімається за допомогою чотирьох пропелерів. В даному модулі встановлені, як мінімум дві камери і три інфрачервоних датчика. Вони, мабуть, призначені для запобігання зіткнення з іншими об’єктами.

Управляти модулем-дроном можливо за допомогою смартфона і коли він знаходиться всередині, то заряджається від акумулятора.

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Актуально:

HyperOS доступний для застарілих смартфонів Xiaomi

Xiaomi продовжує виконання озвучених раніше зобов'язань щодо впровадження прошивки HyperOS на старі моделі пристроїв екосистеми. Подробиці HyperOS являє собою значне поліпшення порівняно з попередньою оболонкою MIUI...

Xiaomi презентувала найдешевший 100-дюймовий телевізор

"Сяомі" збагатила китайський ринок телевізорів 100-дюймовою новинкою під назвою Redmi MAX 100 2025. Подробиці Вартість апарату можна порівняти з ціною дрібніших телевізорів з екранами на 65"...

Як прискорити анімацію в смартфонах Xiaomi з HyperOS

Смартфони екосистеми "Сяомі" зі встановленою фірмовою прошивкою HyperOS можна поліпшити шляхом підвищення швидкості роботи і нарощування продуктивності. Подробиці Одним із способів оптимізації є прискорення анімації інтерфейсу....