ГоловнаТехноКіберполіції України заарештувала шахраїв, які обдурили велику кількість користувачів OLX

Кіберполіції України заарештувала шахраїв, які обдурили велику кількість користувачів OLX

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Відділення кіберполіції Миколаївської області повідомило про успішне завершення операції, в рамках якої співробітниками правоохоронних органів були затримані дві шахрайки, що обдурили 250 українців на майданчику OLX.

Затримати аферисток вдалося в місті Первомайськ. Їм висунуто звинувачення в багаторазовому шахрайстві за статтею 190 Кримінального Кодексу України. Якщо вина буде доведена, одній з жінок загрожує тюремне ув’язнення терміном від трьох до восьми років. При цьому можливість обійтися випробувальним терміном виключена з огляду на раніше відкрите провадження.

Тепер коротко розповімо про те, що сталося. Жінки на майданчику OLX розміщували оголошення про продаж саджанців рослин і квітів. При цьому вони у покупців просили повну або часткову попередню оплату. Після отримання грошей жінки додавали номери телефонів клієнтів в чорний список, щоб ті не могли більше їм зателефонувати.

Під час обшуку співробітники правоохоронних органів в квартирі виявили комп’ютерну техніку, смартфони, SIM-карти і банківські картки, оформлені на невідомих. У зв’язку з тим, що майданчик OLX постійно блокував акаунти шахрайок, їм доводилося заводити нові облікові записи, що  зумовлено наявністю великої кількості SIM-карт.

За попередніми даними, жінки в цілому змогли обдурити приблизно 250 користувачів OLX. Сума збитку, за оцінками правоохоронців, становить близько 500 000 гривень. Точна кількість жертв шахрайства та сума вкрадених коштів будуть встановлені поліцією пізніше.

Головні новини: