ГоловнаТехноViber запустив нову функцію

Viber запустив нову функцію

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Розробники сервісу обміну миттєвими повідомленнями Viber додали в месенджері ще одну важливу функцію. Вона націлена на поліпшення взаємодії між компаніями і клієнтами в рамках самого популярного в Україні месенджера.

Подробиці

Тепер користувачі можуть швидко обмінюватися файлами з бізнес-акаунтами. У споживачів з’явилася можливість відправляти компаніям фотографії та відеоматеріали з галереї або безпосередньо з камери смартфона.
Також розробники сервісу оновили зовнішній вигляд чатів для бізнесу. Вони додали туди піктограми камери і галереї. Значки розміщені під клавіатурою, як і в звичайних розмовах, тобто звикати до нового розташування іконок не доведеться.

Натиснувши на кнопку «Галерея», користувач може вибрати і відправити фотографії або відео. Також можна зробити знімок або запис ролика, натиснувши піктограму «Камера». Щоб відправити файли, використовуючи клієнт для персонального комп’ютера, потрібно натиснути на іконку «+».

Viber запустив нову функцію

Максимальний розмір відеоролика для відправки становить 100 МБ, а GIF-зображень – 24 МБ. При відправці фотографій обмежень за розміром немає. При цьому Viber підтримує всі основні формати файлів, включаючи jpg, jpeg і png для знімків, а також avi, mov, mkv і wmv для відеоматеріалів.

Крім того, в Viber можна відправляти і інші файли, крім роликів, анімацій і фото. Їх максимальний розмір зріс з 25 МБ до більш значних 200 МБ. Розробники сервісу обміну миттєвими повідомленнями відзначають, що всі передані в месенджері файли захищаються шифруванням і недоступні для третіх осіб.

Головні новини: