ГоловнаТехноКамеру Poco X3 NFC оцінили нарівні з камерою iPhone SE

Камеру Poco X3 NFC оцінили нарівні з камерою iPhone SE

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Можливості камери Росо X3 NFC виявилися порівняні з можливостями камери iPhone SE останнього покоління. Сума набраних обома пристроями балів в сегменті фото- і відеозйомки – 103. Про це свідчить результати свіжого тестування DxOMark.

Камеру Poco X3 NFC оценили наравне с камерой iPhone SE

У своїй ціновій категорії ($ 200-399) Росо X3 NFC розташувався на 4-му місці. Результат девайса в загальному заліку (незалежно від ціни) – 79-е місце. Сусідами пристрою по рейтингу виявилися вироби таких респектабельних брендів, як «Асус», «Самсунг» і Apple (смартфони ZenFone 6, Galaxy Z Flip і iPhone ХS Max набрали 104, 105 і 106 балів відповідно).

Оцінку в 106 балів також заробив Redmi Note 10 Pro,  який розташувався третім в сегменті среднебюджетних смартфонів. Про хід тестування цього пристрою можна почитати тут.

При цьому оцінка камери Росо X3 NFC за критерієм якості фотозйомки виявилася вищою заробленого пристроєм підсумкового бала (107 пунктів).

Детальну доповідь експертів і проаналізовані ними знімки з докладними роз’ясненнями представлені на офіційному сайті проекту за посиланням https://www.dxomark.com/poco-x3-nfc-camera-review/

Головні новини: