ГоловнаТехноНовітній смартфон Redmi Note 10 Pro виявився кращим за флагмани по важливому...

Новітній смартфон Redmi Note 10 Pro виявився кращим за флагмани по важливому параметру

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Презентований вчора «Редмі Note 10 Pro» здивував експертів феноменальною міцністю і стійкістю до переважній більшості несприятливих факторів (від води, пилу і бруду – до падінь, дряпання і будь-яких інших механічних впливів), інформує SparrowsNews.

Секрет успіху – новітнє скло підвищеної міцності Corning Gorilla Glass Victus, якому не потрібен додатковий захист у вигляді всіляких плівок, чохлів і т.д.

Тестування Note 10 Pro на довговічність проводив особисто глава департаменту Redmi за якістю кінцевих продуктів Ван Тан Томас. Топ-менеджер кидав смартфон з 2-метрової висоти на шорстку тверду поверхню, «купав» девайс в наповненій болтами пральній машині, поміщав пристрій під механічний прес, кидався в девайс камінням, дряпав телефон спеціальним різцем і здійснював інші екстремальні дії, відображені на доданому нижче відео.

Незадовго до офіційної презентації камера представленого раніше Note 10 Pro удостоїлася високої оцінки експертів за критерієм якості зйомки, примудрившись перевершити деякі моделі айфонів. Ознайомитися з результатами проведеного компанією DxOMark дослідження можна тут.

Докладний огляд новинки, яка дебютувала вчора, доступний для ознайомлення в цьому матеріалі.

Головні новини: