ГоловнаТехно5 найбільш популярних смартфонів у американців і жодного iPhone

5 найбільш популярних смартфонів у американців і жодного iPhone

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

«Самсунг» домінує на американському ринку смартфонів. Критерій дослідження – задоволеність клієнтів конкретними моделями телефонів і продукцією брендів в цілому. Відповідний висновок озвучили аналітики American Customer Satisfaction Index за підсумками дослідження, що завершилося напередодні. Оголошення результатів відбулося трохи більше назад на заході під назвою ACSI Data Show, інформують організатори.

Присвоєний пристроїв південнокорейської компанії рейтинговий бал – 81. Друге місце дісталося лідерам минулого року, телефонам Apple (80 балів). Замикають трійку лідерів пристрої новачка рейтингу Google (80 балів).

Четверте місце дісталося продукції «Леново» бренду «Моторола» (80 балів). Задоволеність американців виробами всіх інших брендів оцінили в 73 балів.

5 найбільш популярних смартфонів у американців і жодного iPhone

В «особистому» заліку перші шість (!) місць окупували смартфони «галактичної» лінійки Samsung.

Список лідерів

1-е місце: Galaxy Note10+ (85 балів);

2-е місце: Galaxy S10+ (85 балів);

3-е місце: Galaxy S20+ (85 балів);

4-е місце: Galaxy S20 (84 балів);

5-е місце: Galaxy A20 (83 балів);

6-е місце:  Galaxy S10 (82 бала);

7-е місце: iPhone 11 Pro (82 бала);

8-е місце: iPhone 11 Pro Мах (82 бала);

9-е місце: iPhone Х (82 бала);

10-е місце:  iPhone XS Мах (82 бала).

5 найбільш популярних смартфонів у американців і жодного iPhone

Результати дослідження ACSI Wireless Phone Service and Cell Phone Study 2020-2021 базуються на опитуваннях 21 189 респондентів, відібраних випадковим чином. Учасники опитування відповідали на питання по електронній пошті в період з 01.04.2020 по 29.03.2021. Під задоволеністю користувачів тих чи інших пристроїв мається на увазі сукупність набраних балів за такими параметрами оцінки, як доступність/зручність інтерфейсу для прийому дзвінків/СМС, якість звуку і дизайн.

Автори дослідження також вивчали задоволеність американців якістю послуг місцевих мобільних операторів. Повний звіт про результати дослідження доступний для ознайомлення на https://www.theacsi.org/images/stories/images/news/21may_telecom-wireless-press.pdf

Головні новини: