ГоловнаТехноУ Xiaomi Mi Mix 4 може з'явитися камера під дисплеєм нового покоління...

У Xiaomi Mi Mix 4 може з’явитися камера під дисплеєм нового покоління і швидка зарядка 100 Вт

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

«Сяомі» готується здивувати публіку новим смартфоном з навороченою підекранною камерою кардинально нового типу. Презентувати відповідний девайс компанія планує ближче до кінця цього року, інформує MyDrivers з посиланням на відомого в Піднебесній інсайдера Digital Chat Station.

Подробиці

За запевненнями інформатора, нова камера гарантовано перевершить всі відомі в даний час аналоги. Працювати новий телефон, назва якого не уточнюється, буде від базової або pro-версії чіпсета Snapdragon 888. Інформатор також пророкує новинці підтримку швидкої зарядки потужністю 100W.
Експерт допускає, що перераховані вище рішення будуть реалізовані в моноблоці Mi Miх, однак говорити про це як про гарантоване на 100% факт не береться.

У Xiaomi Mi Mix 4 може з'явитися камера під дисплеєм нового покоління і швидка зарядка 100 Вт

Експерт заявляє про готовність «Сяомі» презентувати смартфон з унікальною камерою під кінець III кварталу (оптимістичний сценарій) або ближче до новорічних свят (песимістичний).

Відзначимо, що після повідомлення Digital Chat Station новина з високою часткою ймовірності може бути втілена в життя. Причина такого прогнозу редакції Prostomob – інформація про отримання компанією «Сяомі» патенту на заховану під екраном камеру, яка може висуватися і здійснювати оборот на 180 °. Більше подробиць – у нашому матеріалі двотижневої давності.

Інші прогнози Digital Chat Station зібрані в цій добірці.

Головні новини: