ГоловнаТехноЯк звільнити пам'ять в смартфоні через Viber

Як звільнити пам’ять в смартфоні через Viber

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Через месенджери вже давно можна не тільки писати текстові повідомлення, але й відправляти картинки або відео. При цьому всі мультимедійні файли займають простір на накопичувачі смартфона. Існує кілька простих способів зробити так, щоб непотрібні дані не збереглися в пам’яті. Розглянемо це на прикладі сервісу обміну миттєвими повідомленнями Viber.

Для цього потрібно перейти в меню налаштувань програми. Щоб відкрити параметри, потрібно спочатку в правому нижньому кутку натиснути на вкладку «Ще» (три горизонтальні смужки) і клікнути на розділ «Налаштування». Далі вибираємо категорію «Дані та мультимедіа».

Тут є ряд параметрів, кожен з яких можна налаштувати. Точніше налаштувати можна тільки перший «Якість фото», а всі інші – включити або відключити. Почнемо з якості знімків. Тут користувачам запропоновано три варіанти: нормальна, хороша і відмінна якість. Приблизний розмір файлу складає 180 КБ, 250 КБ і 650 КБ відповідно.

Передостанній параметр, коли він активований, дозволяє відео автоматично запускати після отримання. Це теж засмічує пам’ять на накопичувачі. При бажанні ви також можете обмежити трафік в мережах мобільного зв’язку або просто відключити автоматичне збереження мультимедійних файлів в галерею.

Щоб економити мобільний трафік можна зняти галочку з параметра «Автозавантаження в мережі GSM». При бажанні також можна відключити автоматичне завантаження мультимедіа при підключенні до Wi-Fi.

Головні новини: