ГоловнаТехноУ Xiaomi Mi Band 6 можна відповідати на повідомлення

У Xiaomi Mi Band 6 можна відповідати на повідомлення

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Компанія Xiaomi в останніх числах березня 2021 року представила спортивний браслет нового покоління. Він називається Xiaomi Mi Band 6, але в багатьох країнах, включаючи Україну, продається як Xiaomi Mi Smart Band 6.

На презентації було заявлено, що за допомогою нового гаджета користувачі зможуть відповідати на повідомлення. Однак, цієї функції не було виявлено, коли браслет надійшов у продаж. Її китайська компанія додала тільки через майже два місяці після старту продажів.

Для поновлення Xiaomi Mi Band 6 потрібно використати програмне забезпечення Mi Fit v5.1.0. Функція відправки повідомлень доступна в прошивці під номером v1.0.1.32. Нагадаємо, що користувачі не зможуть вручну писати текст повідомлення, але їм буде доступний один з декількох заготовлених варіантів. Правда, поки що нововведення працює тільки зі смартфонами на базі операційної системи Android.

Нагадаємо, що Xiaomi Mi Band 6 доступний в двох модифікаціях. У Китаї з’явилися версії з NFC і без. До України дісталася тільки конфігурація без підтримки технології Near Field Communication. Її офіційна вартість рекомендована виробником склала 1499 гривень.

Головні новини: