ГоловнаТехноПопулярний смартфон Redmi отримав стабільну версію MIUI 12.5

Популярний смартфон Redmi отримав стабільну версію MIUI 12.5

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Темпи поширення програмного забезпечення MIUI 12.5 Stable не можна назвати швидкими. Проте вже майже три десятка смартфонів китайської компанії отримали нову версію прошивки. Останнім апдейт отримав один з найбільш продаваних телефонів виробника. Він називається Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G.

Подробиці

Модель дебютувала в листопаді 2020 року. Вона потрапила в продаж за ціною 245 доларів за базову комплектацію, ставши таким чином найбільш доступним смартфоном світі зі 108-мегапіксельною основною камерою.

Як завжди, на першому етапі оновлення має статус Stable Beta. Прошивка доступна поки що лише для третини користувачів, але, якщо критичних помилок виявлено не буде, компанія випустить повноцінну стабільну версію програмного забезпечення MIUI 12.5. Апдейт має номер v12.5.2.0.RJSCNXM. Оболонка будується на базі операційної системи Android 11.

Нагадаємо, що Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G є чим похвалитися крім основної 108-мегапіксельної камери. Наприклад, ємною акумуляторною батареєю ємністю 4820 мА * год з підтримкою швидкої зарядки, 120-герцевим дисплеєм на базі рідкокристалічної панелі і 8-нанометровим мобільним процесором Snapdragon 750G.

В Україні зі схожими технічними характеристиками продається смартфон Xiaomi Mi 10 Lite. Можливо, вихід оновлення для Redmi Note 9 Pro 5G означає, що незабаром і Xiaomi Mi 10T Lite обзаведеться фірмовою прошивкою MIUI 12.5 Stable на міжнародному ринку.

Головні новини: