ГоловнаТехноКлієнтів «Нова пошта» попередили про несанкціоноване списання коштів з банківської карти

Клієнтів «Нова пошта» попередили про несанкціоноване списання коштів з банківської карти

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Клієнти “Нова пошта” знову зіткнулися з ситуацією, яка призвела до незаконного списання коштів з банківської карти клієнтки. Чіткої відповіді на претензію клієнтки представники транспортної компанії дати не змогли.

Подробиці

Суть проблеми – списання 51 гривні за ненадану послугу. За словами клієнтки, поштовики списують гроші “за дрібниці” вже не перший раз. Жінка не звертала увагу на те, що відбувається до тих пір, поки незаконні списання не стали регулярними. Жінка не виключила, що нахабство персоналу логістичного оператора можуть призвести до зростання крадіжок в 10-и і навіть 100-кратному розмірі.
Спроба врегулювати ситуацію через «гарячу лінію» виявилася безуспішною: поштовики відреагували на претензію неоднозначно:

«Новую почту» уличили в крохоборстве и воровстве по мелочам. Ответа на претензию пока нет

Представники «НП» не змогли надати осудний коментар по суті викладених у зверненні фактів, пообіцявши дати відповідь після перевірки, повідомляє «УкрБізнесРесурс».

У компанії припустили, що згадані інциденти могли виникнути через некоректну роботу сервісу «Автоматичне списання» (передбачає утримання з «прив’язаних» до аккаунту банківських карт плати за доставку в разі згоди одержувача прийняти відправлену на його ім’я посилку).

Раніше, напередодні новорічних свят співробітники компанії вирішили не розмінюватися на дрібниці і украли посилку вартістю 400 євро.

Більше новин про найбільшого логістичного оператора України з приватним капіталом – в нашій добірці.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Головні новини: