ГоловнаТехноAndroid 12 виправить серйозну проблему в смартфонах Xiaomi і Samsung

Android 12 виправить серйозну проблему в смартфонах Xiaomi і Samsung

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Android 12 позбавить смартфони на базі «зеленого робота» від функції збереження скріншотів в папці DCIM, через що служби резервного копіювання знімків на кшталт «Гугл Фото», «ДропБокс» і їм подібні могли копіювати скріншоти без згоди власника. Про появу рішення дізналися ласі до новинок розробники, відзначається в галузевому співтоваристві XDA-Developers.

Андроїд-пристрої містять дві папки для зберігання знімків і відео. Перша з них під назвою «Зображення» зберігає завантажені ззовні мультимедійні дані (з соцмереж, месенджерів і т.д.) У кореневому каталозі внутрішнього сховища Android також є папка DCIM (букв. «Цифрова камера зображень», від Digital Camera IMages), заточена на збереження всіх зроблених особисто власником пристрою фотознімків і відеороликів.

В бета-версии тестируется полезная, с точки зрения конфиденциальности пользователей, функция
Скріншот папки DCIM в One UI
В бета-версии Android 12 тестируется полезная, с точки зрения конфиденциальности пользователей, функция
Вміст папки “Скріншоти”

«Гугл Фото», «ВанДрайв», «ДропБокс» і інші сервіси резервного копіювання мають можливість самостійно сканувати папку DCIM, створюючи при цьому резервні копії будь-яких файлів, що знаходяться в ній, з усіма наслідками і ризиками для конфіденційності.

Для усунення проблеми «Гугл» пропонує доповнити розділ 7.6.2 «Загальні сховища додатків для CDD Android 12» фразою такого змісту:

«ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ зберігати знімки екрану і скріншоти в DCIM,« Зображення »,« Відео »і призначених для користувача каталогах».

У бета-версії тестується корисна, з точки зору конфіденційності користувачів, функція

Розробники, які повідомили про це, відзначають, що даний крок змусить «Самсунг», «Сяомі», «Оппо», «Ріалмі» та інших порушників приватності ретельніше ставитися до зберігання призначених для користувача файлів.

Редакція XDA звернулася в Google за коментарями з проханням підтвердити або спростувати викладену вище інформацію. Відповіді поки немає.

Головні новини: