ГоловнаТехноXiaomi випустила ручний лазерний гравірувальний верстат

Xiaomi випустила ручний лазерний гравірувальний верстат

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Xiaomi запустила в краудфандінг ручний лазерний гравірувальний верстат. Він може легко гравірувати по металу, дереву, шкірі, пластику та інших матеріалах.

Подробиці

Ціна краудфандінга становить 3799 юанів ($ 590). Гравірувальний верстат має інтегровану конструкцію з гальванометром. Він може досягати швидкості гравіювання 600 мм/с, наносити зображення, текст, намальовані вручну підписи і двовимірне гравіювання коду в додатку.

У ньому використовується оригінальний лазерне джерело NICHIA, яке може працювати безперервно тривалий час. Термін його служби більше 10 000 годин.

Xiaomi випустила ручний лазерний гравірувальний верстат

Дозвіл гравіювання може бути вибрано у відповідності з різними матеріалами, і є опції: 1K, 1,3K, 2K, щоб гарантувати точність гравіювання. Гравірувальний верстат можна використовувати для гравіювання без обмежень за розміром і формою гравірувального об’єкта.

Він може різати дерево, папір, шкіру товщиною менше 5 мм, що спрощує створення виробів своїми руками.

Оснащений подвійними роликовими аксесуарами з автоматичним обертанням, він може виконувати гравірування циліндрів з обертанням на 360 °; високоточні двигуни керують підйомом кронштейна для гравіювання об’єктів різної висоти; діапазон гравіювання до 100×2000 мм. Його робочий інтерфейс простий, навіть новачки можуть з ним легко впоратися, а програмне забезпечення обіцяють використовувати і оновлювати безкоштовно.

Xiaomi випустила ручний лазерний гравірувальний верстат

Xiaomi випустила ручний лазерний гравірувальний верстат

Головні новини: