ГоловнаТехноТема для MIUI 12 покращує зовнішній вигляд оболонки смартфонів Xiaomi

Тема для MIUI 12 покращує зовнішній вигляд оболонки смартфонів Xiaomi

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

У минулому році ентузіаст під ніком Jmter створив цікаву тему Dark Way, адаптовану під програмне забезпечення MIUI 11 для смартфонів Xiaomi, Redmi і POCO. Вона відрізнялася анімованим екраном блокування, новими барвистими піктограмами додатків і цікавими багатофункціональними віджетами.

Подробиці

Тема припала до душі власникам смартфонів китайської компанії. У зв’язку з цим ентузіаст вирішив додати сумісність з пристроями на пропрієтарній прошивці MIUI 12, на базі якої працюють майже всі актуальні телефони Xiaomi.
Тепер пройдемося по фішках теми Dark Way. При активації смартфона натисканням на клавішу живлення, зображення немов випливає. Радує наявність можливості налаштувати під себе екран блокування, додавши туди найнеобхідніші функції. Наприклад, вибрати фон (світлий чи темний), налаштувати шрифти і стиль годинника.

Також варто відзначити налаштування російською мовою. На робочому столі можна визначитися зі шрифтами і анімацією. Тут же користувач може налаштувати музичний плеєр і змінити заставку. На робочому столі з’являється анімований віджет, але його можна зробити статичним, відключивши анімацію.

Що стосується сітки іконок додатків, користувачі можуть вибирати в межах між 4 x 6 і 8 x 16. У папках піктограми програмного забезпечення викладені в чотири стовпчики. Тема сумісна як з темним, так і зі звичайним режимом.

Для установки Dark Way потрібно в настройках регіону вибрати Індію. Тема протестована на смартфонах Redmi Note 9 Pro і Redmi Note 10 Pro, які працюють на базі програмного забезпечення MIUI 12 з операційною системою Android 11. Завантажити Dark Way можна за цим посиланням – http://zhuti.xiaomi.com/detail/3191132b-2f40-48d0-9314-6f6cf676ed5b.

Головні новини: