ГоловнаТехноНазвані найпопулярніші смартфони за підсумками I кварталу 2021 року

Названі найпопулярніші смартфони за підсумками I кварталу 2021 року

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Аналітики американського дослідницького агентства Counterpoint сформували рейтинг найуспішніших смартфонів першого триместру. Критерії оцінювання – кількість реалізованих пристроїв і обсяг отриманої за них виручки. У дослідженні враховувалися iOS-девайси і гаджети на базі Android.

«Призові» місця в обох рейтингах дісталися айфонам дванадцятої серії. Четвертий рядок і там, і там залишився за iPhone 11. Кращі з «андроїдів» влаштувалися на п’ятому місці ( «Сяомі Редмі 9А» – в рейтингу кількості продажів і «Самсунг Гелексі S21 Ultra 5G» – в рейтингу виручки).

Смартфони вищезазначених брендів сформували ТОП-10 в обох ренкінгах. Єдиним «стороннім» учасником топових десяток стало дітище китайського бренду «Хуавей» (8-е місце в рейтингу принесеної власникам виручки дісталося смартфону Mate 40 Pro).

Названі найпопулярніші смартфони за підсумками I кварталу 2021 року

Раніше свій рейтинг популярності смартфонів за той же звітний період представив Американський союз споживачів. Результати опубліковані в офіційному віснику організації Consumer Reports. Більше подробиць – у цьому матеріалі.

Головні новини: