ГоловнаТехноКіберполіція знайшла шахраїв, які вкрали понад 1 млн гривень з банківських карт

Кіберполіція знайшла шахраїв, які вкрали понад 1 млн гривень з банківських карт

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Кіберполіція відзвітувала про успішне затримання трьох аферистів, які шляхом створення фішингових сайтів змогли викрасти понад 1 млн гривень з банківських карт. Правоохоронними органами було затримано трьох чоловіків віком 19 років.

Як стало відомо, шахраї створили близько десяти фішингових сайтів, які копіювали дизайн зарубіжних інтернет-майданчиків. Їх жертвами в переважній більшості випадків є жителі країн Європи та Північної Америки.

Покупці для замовлення товару вводили на шахрайських сайтах дані своїх карт. Для оплати разом з номером самої карти були потрібні код CVV2, ім’я власника і термін дії. Після цього дані карт потрапляли в руки українських зловмисників, які використовували їх для покупок в магазинах побутової техніки, тоді як гроші списувалися з рахунків іноземних користувачів.

Зараз поліція займається пошуком усіх осіб, які постраждали від аферистів. За попередньою інформацією, сума завданих збитків вже становить 1 млн гривень. Можливо, вона буде збільшена, коли правоохоронні органи всіх потерпілих.

За місцем проживання затриманих було виявлено та вилучено смартфони, комп’ютерна техніка та банківські картки. Підозрюваним, згідно ч. 2 ст. 200 Кримінального кодексу України, висунуті звинувачення в незаконних діях з документами, платіжними картками та іншими способами доступу до ваших банківських рахунків.

Головні новини: