ГоловнаТехноXiaomi офіційно підтвердила випуск Redmi Note 8 2021. Характеристики оновленої версії смартфона

Xiaomi офіційно підтвердила випуск Redmi Note 8 2021. Характеристики оновленої версії смартфона

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

«Сяомі» офіційно підтвердила плани про випуск покращеної версії «Редмі Note 8» для кількох регіонів планети. Одним з них стане сусідня з Україною Росія. Повідомлення про прийдешню появу зазначеного смартфона з цифрою «2021» в назві опубліковано в твіттер-паблік китайського бренду.

«Кількість проданих по всьому світу RedmiNote8 перевалило за 25 млн одиниць! Щоб відзначити цю подію, ми з радістю введемо вас в «Представлення всіх зірок» – RedmiNote8 2021. Слідкуйте за оновленнями! »-

відзначається в повідомленні.

Про плани «Сяомі» приступити до виробництва згаданого смартфона стало відомо трохи більше тижня тому. Європейський твіттер-канал XiaomiUI, який опублікував новину, чесно попередив, що інформація отримана від «дуже авторитетного джерела», проте не є офіційною.

Інсайдер тоді заявляв, що проект RedmiNote8 2021 проходить в документах під назвою BILOBA і спрямований на створення як мінімум трьох специфікацій пристрою: російської, глобальної і європейської. Також було оголошено про оснащення новинки чіпсетом Helio G85 і наступними характеристиками:

https://prostomob.com/51826-redmi-note-8-2021-obnovlennaya-versiya-bestsellera-s-miui-12-5Більше подробиць – в цьому матеріалі.

Головні новини: