ГоловнаТехноРозкрито статистику про найпопулярнішу серію смартфонів Xiaomi

Розкрито статистику про найпопулярнішу серію смартфонів Xiaomi

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

У листопаді минулого року китайська компанія Xiaomi повідомила про те, що сумарні продажі смартфонів серії Redmi Note перевищили позначку 140 млн одиниць. Про це виробник заявив під час анонса Redmi Note 9 4G / 5G і Redmi Note 9 Pro 5G. Зараз Xiaomi похвалилася новим досягненням.

Подробиці

Як стало відомо, вже сумарні продажі смартфонів самої популярної лінійки досягли позначки 200 млн штук. Тобто за шість з половиною років компанія продала 140 млн пристроїв, а ще за півроку після цього – 60 млн.

Нагадаємо, що серія дебютувала в 2017 році. Redmi Note 8 став одним з найпопулярніших поколінь. За вісім місяців продажі перевищили позначку 30 млн одиниць. Окремо також варто відзначити сімейство Redmi Note 7. Стандартне видання і версія Pro стали першими смартфонами, які були анонсовані Redmi як незалежним брендом.

Xiaomi продала 200 млн смартфонов Redmi Note

В цьому році компанія представила кілька моделей десятого покоління. На початку березня в Індії виробник презентував Redmi Note 10, Redmi Note 10 Pro і Pro Max. Але вже через кілька годин після цього відбулася ще одна прес-конференція, на якій були представлені глобальні версії Redmi Note 10, Redmi Note 10 5G, Redmi Note 10S і Redmi Note 10 Pro.

Найближчим часом, як і в минулому році, виробник випустить кілька смартфонів спеціально для Китаю. На місцевому ринку компанія теж планує почати продавати Redmi Note 10 5G на чіпсеті Dimensity 700. Компанію йому складуть версії Pro і Pro + на Dimensity 900 і Dimensity 1100 відповідно. Презентація очікується 26 травня 2021 року.

Головні новини: