ГоловнаТехноHuawei анонсувала перший "розумний" годинник з можливістю вимірювання артеріального тиску

Huawei анонсувала перший “розумний” годинник з можливістю вимірювання артеріального тиску

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

На прес-конференції 19 травня компанія Huawei офіційно анонсувала перший годинник, з функцією вимірювання артеріального тиску.

Подробиці

Згідно із заявою Huawei, годинник пройшов реєстрацію і як медичний пристрій. Надалі компанія буде співпрацювати з професійними медичними установами для відкриття зареєстрованого клінічного випробування. Годинники офіційно випустять після отримання «Свідоцтва про реєстрацію медичного пристрою» орієнтовно в другій половині року.

Huawei анонсувала перший

Щоб привернути увагу громадськості до проблеми гіпертоніків Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила 17 травня «Всесвітнім днем гіпертонії».

Гіпертонія – серйозне серцево-судинне захворювання, яке вражає серце, нирки, мозок, може привести до атеросклерозу, тому важливо контролювати стан свого тиску.

Розумний годинник Huawei

Huawei приєднається до досліджень по лікуванню артеріального тиску. Мета – використовувати переносне обладнання Huawei для вимірювання артеріального тиску і співпрацювати з галузевими експертами для вивчення інноваційного активного управління артеріальним тиском починаючи зі скринінгу до раннього втручання.

Хе Ганг, головний операційний директор споживчого бізнесу Huawei, повідомив, що Huawei планує пропонувати більш професійні медичні послуги шляхом удосконалення своїх технологій.

Головні новини: