ГоловнаТехноКористувачі AppGallery отримують в Viber платні функції безкоштовно

Користувачі AppGallery отримують в Viber платні функції безкоштовно

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Корпорація «Хуавей» і месенджер «Вайбер» пропонують користувачам безкоштовно обзавестися наборами стікерів. Необхідні для цього умови – бути власником смартфона китайського бренду і завантажити відповідні пакети з магазину AppGallery. Про запуск акції спікери залучених в проект компаній розповіли в оприлюдненому вчора прес-релізі.

Подробиці

– В рамках партнерства команда «Вайбер» випустила спеціальне оновлення з безкоштовними стікерпаками для власників пристроїв «Хуавей». Набори картинок доступні для скачування з магазину AppGallery, клієнти якого відтепер можуть без будь-яких обмежень висловлювати найрізноманітніші емоції, – наголошується в повідомленні.

AppGallery – фірмовий онлайн-магазин додатків корпорації «Хуавей», доступ до якого мають жителі понад 170-и держав. Середньомісячна аудиторія площадки – більш 530 млн чол. Кількість розробників, які співпрацюють з магазином- 2,3 млн. До послуг відвідувачів – мільйони програм різних напрямів (для зручності відвідувачів розділені на 18 категорій, від ігор, спорту і бізнесу – до фінансів, туризму і освіти).

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Головні новини: