ГоловнаТехноXiaomi Mi Band 6 отримав довгоочікувану функцію і сильно засмутив користувачів

Xiaomi Mi Band 6 отримав довгоочікувану функцію і сильно засмутив користувачів

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

«Сяомі» наділила хронометр Mi Band 6 опцією відправки СМС у відповідь на вхідні повідомлення.

Подробиці

Нова опція реалізована в оновленні 1.0.1.32 і працює виключно в зв’язці з андроїд-смартфоном. Це не врятувало годинник від критики клієнтів, а розробників – від звинувачень на кшталт обману користувачів, інформує Gizmochina.

Згадане вище оновлення поставляється з супутнім додатком Mi Fit v5.1.0. Через це для установки апдейта необхідно оновити програму Mi Fit через один з офіційних магазинів.

Саме пам’ятне нововведення в обнові – підтримка функції відповіді на вхідні СМС. За даними китайських газетярів, жоден з трекерів «Сяомі», які випускалися раніше, не могли похвалитися даною опцією.

Онлайн-трекер Mi Band 6 получил несколько важных опций и тут же был раскритикован пользователями

Можливість відправки відповідних меседжів обмежена територією Піднебесної. Відповідати на повідомлення, за попередніми даними, можна буде лише за шаблоном, вибираючи відповідні слова і вирази із запропонованого розробниками списку готових фраз. Самостійно складати пропозиції поки що не можна.

Опція відсилання текстових повідомлень доступна виключно власникам «прив’язаних» до андроїд-смартфонів Mi Band 6.

У віднови 1.0.1.32 також реалізована опція Pomodoro, функції підтримки оплати проїзду в громадському транспорті (Ganzhou Pass і ін.) І розширеного моніторингу реакції організму на біг на свіжому повітрі. Також повідомляється про виправлення деяких помилок (яких саме – не уточнюється).

Онлайн-трекер Mi Band 6 получил несколько важных опций и тут же был раскритикован пользователями

Примітно, що не всі власники Mi Band 6 оцінили перераховані вище новації через негативний вплив їх на автономність девайса. Користувачі «шісток» незадоволені тим, що тривалість роботи трекера з усіма активованими функціями становить приблизно 5 днів замість обіцяних 14 діб. Нові опції, за словами песимістів, погіршать ситуацію.

На аргументи опонентів про те, що зовсім необов’язково тримати включеними всі функції відразу, критики відповідають фразами на кшталт: «Якщо я не можу користуватися одночасно всіма можливостями, то навіщо було переплачувати за Mi Band 6? Тоді вже краще купити Mi Band 4 … »(час автономної роботи цього пристрою з усіма активованими функціями становить 10 годин, – ред.)

Більше новин на тему годинників, які входять до «лінійки» Mi Band – в нашій добірці.

Головні новини: