ГоловнаТехноНазвані додатки, через які швидко розряджається смартфон

Названі додатки, через які швидко розряджається смартфон

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Експерти озвучили назви головних «пожирачів» енергії смартфонів. Вивченням питання займалися творці захищеного сховища pCloud, уточнює Android Headlines.

Дослідники проаналізували понад 100 найбільш затребуваних додатків для мобільних пристроїв. Швидше за все сприяють розрядці смартфонів соцмережі а-ля «Фейсбук» і їй подібні, укупі з мессенджерами на кшталт «ВотсАпп», «Телеграм» і т.д. (Ці програми домінують в двадцятці найбільш витратних, з енергетичної точки зору, додатків рейтингу).

Вивчення швидкості спустошення акумуляторів смартфонів вироблялося на підставі трьох факторів: кількості запитуваної роздільної здатності, наявності/відсутності темної теми і, власне, обсягу споживання енергії.

Крім того, аналітики pCloud назвали лідерів за кількістю займаного в смартфонах місця. Беззастережне «золото» в цьому сегменті дісталося додатку авіаперевізника United Airlines. Решта частин імпровізованого «п’єдесталу пошани» дісталися агрегаторами Lyft і Uber, що спеціалізуються на таксомоторному бізнесі. Обсяг займаного ними простору – 437,8, 325,1 і 299,6 Мб. У топову десятку самих «товстих» додатків також увійшли «Фейсбук» і «Фітбіт».

Головні новини: