ГоловнаТехноXiaomi почала поширення MIUI 12.5 для популярного смартфона Redmi

Xiaomi почала поширення MIUI 12.5 для популярного смартфона Redmi

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Стабільна MIUI 12.5 почала «прилітати» на телефони «Редмі Note 10 Pro/Pro Мах». На поточний момент відомо про три варіанти прошивки: індійський, глобальний і європейський. На черзі – створення стабільних збірок для регіональних версій, інформує Gizmochina.

Подробиці

Note 10 Pro Мах і Note 10 Pro – це, фактично, один і той же пристрій. Різниця між ними полягає в географії продажів та рздільній здатності головного модуля основної камери. Перший з девайсів обладнаний датчиком на 64 Мп і призначений для індійського ринку, другий – оснащений модулем на 108 Мп і продається у всіх інших регіонах планети. Обидві моделі смартфонів дебютували з MIUI/Android 11.

Символьні позначення стабільних збірок MIUI 12.5 для «Редмі Note 10 Pro/Pro Мах»:

За запевненнями розробників, найближчим часом стабільна MIUI 12.5 буде готова для регіональних версій згаданих пристроїв. Поширення оболонки планується здійснюватись поетапно. Точний графік розсилки в публікації не уточнюється.

Нагадаємо, що кілька днів тому керівництво «Сяомі» закликало користувачів не чекати появи MIUI 13 в доступному для огляду майбутньому. Про причини невиконання компанією численних клятв і обіцянок про терміни виходу «тринадцатки» докладно написано тут.

Головні новини: