ГоловнаТехноWhatsApp почав істотно обмежувати облікові записи користувачів в Україні

WhatsApp почав істотно обмежувати облікові записи користувачів в Україні

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Кілька днів тому ми писали про те, що команда розробників WhatsApp має намір змусити користувачів прийняти нову політику конфіденційності. В іншому випадку їм буде істотно обмежена функціональність мессенджера.

І ось ці обмеження почали діяти. З 16 травня 2021 року всі абоненти WhatsApp, які відмовляються приймати оновлення, не зможуть читати вхідні повідомлення, відповідати на них і переглядати відео/фотографії. Поки що з доступних для них функцій залишаються тільки дзвінки та повідомлення. Але все ж обмеження будуть накладатися не на всіх відразу, а в кілька етапів.

При цьому найближчим часом розробники месенджера мають намір навіть повідомлення та дзвінки теж відключити. Але видаляти облікові записи команда WhatsApp не планує. Зате в разі 120 днів бездіяльності акаунт буде автоматично видалений без можливості відновлення, навіть якщо ви робили бекап даних. Всі резервні копії будуть видалені.

Нагадаємо, що новою політикою конфіденційності передбачено суттєве розширення прав WhatsApp. Додаток отримує доступ до контактів і передає інформацію в материнську компанію Facebook про транзакції в фірмовому магазині і в Facebook Pay.

Ці новації не дуже сподобалися користувачам, через що нова політика вступила в силу на три місяці пізніше, ніж планувалося. Хоча WhatsApp запевняє, що за рахунок використання наскрізного шифрування особисті листування не будуть передані третім особам. Спочатку зміни були намічені на лютий 2021 року. Інформації про те, скільки користувачів вже відмовилмся від використання WhatsApp, поки що немає.

Головні новини: