ГоловнаТехноУкраїнці можуть оформити прописку онлайн, через додатки "Дія"

Українці можуть оформити прописку онлайн, через додатки “Дія”

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Додаток “Дія” приріс новою опцією. Її суть – оформлення реєстрації за місцем проживання (прописка). Про це в ефірі «Украіни24» заявив шеф Мінціфри Михайло Федоров.

Подробиці

Нова функція значно спростить життя «пересiчного», впевнений міністр. Так, з її допомогою будь-який чиновник або перевіряючий за лічені секунди зможе уточнити місце проживання громадянина в режимі on-line. Такий формат позбавить українців від походів «за папірцями» в ЦНАП, сільради тощо.

Для оформлення прописки через “Дію” досить завантажити додаток на смартфон, пройти стандартну реєстрацію і вказати координати свого постійного місця проживання або тимчасового перебування.

Громадянам з числа власників нерухомості досить вказати адресу свого будинку/квартири, після чого прописка «підтягнеться» автоматично.

Особам, які бажають прописатися на  житловій площі, яка їм не належить, доведеться отримати згоду власника. Висловити згоду домовласник зможе за допомогою електронного підпису.

Послуга оформлення онлайн-прописки через “Дію” почала працювати вчора. На першому етапі скористатися її перевагами зможуть жителі 7-и міст країни: Києва, Маріуполя, Вінниці, Харкова, Луцька, Рівного та Кривого Рогу. Згодом функція стане доступна в інших регіонах України.

Більше новин про можливості державного додатки – в цій добірці.

Головні новини: