ГоловнаТехноSamsung припинила випуск Galaxy A52 і A72 через дефіцит процесорів

Samsung припинила випуск Galaxy A52 і A72 через дефіцит процесорів

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Samsung Electronics відчуває дефіцит мікросхем. Через це дата початку продажів презентованих в середині березня смартфонів серії «Гелексі А» в ряді країн залишається невідомою. Про це журналістам видання TheElec на умовах анонімності розповіли співробітники південнокорейського гіганта.

Подробиці

– Дата початку продажів смартфонів серії Galaxy А52, А72 і А52 5G для більшості регіонів планети не встановлена, – заявив один з інформаторів.

Другий співрозмовник уточнив, що проблема спровокована нестачею на ринку процесорів додатків (AP) і дефіцитом чіпів Snapdragon 750G/720G.

Деякі зі згаданих вище моделей в незначній кількості завезені в Європу. У Штатах доступні лише смартфони А52 5G. В інших регіонах світу ситуація ще сумніша.

Під кінець зими гендиректор компанії Qualcomm Кріштіану Амон прогнозував збереження дефіциту мікросхем до кінця цього року. Недолік чіпів Snapdragon змусив «Сяомі» почати політику заміщення цих процесорів продукцією MediaTec.

Криза на глобальному ринку мікросхем вдарила по всіх галузях «розумної» електроніки – від смартфонів до електрокарів. Причини дефіциту комплектуючих описані тут.

Головні новини: