ГоловнаТехноXiaomi Mi Note 11 отримає процесор Snapdragon 870

Xiaomi Mi Note 11 отримає процесор Snapdragon 870

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

«Сяомі Mi СС10», який у нас на ринку повинен з’явитися, як Xiaomi Mi Note 11 отримає Snapdragon 870 в якості головного процесора. Інформацію про це розповсюдив китайський медіа-ресурс IT-Home з посиланням на інсайдерський пост в Weibo.

Подробиці:

Автор витоку в коментарях додав, що перспективний смартфон буде оснащений акумулятором на 4360 м * Аг.

Xiaomi Mi Note 11 отримає процесор Snapdragon 870

Журналісти IT-Home також процитували думки інших інформаторів про батарею СС10. За словами одного з них, акумулятор буде іменуватися Xinwangda BN4E і його потужність складе або 4260, або 4360 мікроампер на годину.

Першим представником сімейства СС9 став випущений в 2019 році однойменний смартфон. Його вдосконалена версія Mi СС9 Pro першою в історії бренду отримала головну камеру на 108 Мп. Незабаром після цього глава «Сяомі» заявив , що якість зроблених за її допомогою знімків таке ж, як і у iPhone 11 Pro Мах. Пізніше «Сяомі» доповнила «лінійку» лімітованою серією CC9 Meitu.

Нещодавно по Китаю прокотилася чутка про відкликання дозволу на виробництво смартфонів серії Meitu і про плани «Сяомі» призупинити випуск «лінійки» телефонів Mi СС на невизначений термін. Офіційних коментарів з цього приводу від головного офісу Xiaomi Group немає.

Нагадаємо, що процесор Snapdragon 870, який пророкували Mi СС 10 в ряді тестів виявився продуктивнішим за розрекламований андроїд-чіпсет сучасності Snapdragon 888. Ознайомитися з результатами експерименту і відеозвітом авторів дослідження можна тут.

Головні новини: