ГоловнаТехноПроти шахраїв в відеоіграх була проведена велика і успішна спецоперація

Проти шахраїв в відеоіграх була проведена велика і успішна спецоперація

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Поліція Піднебесної у співпраці зі службою безпеки венчурного інвестфонду Tencent затримали групу хакерів з сумарним доходом понад $ 75 млн.

Подробиці

Суть придуманої шахраями схеми – заробляння на продажу читів для онлайн-ігор. Десятки тисяч геймерів по всьому світу оформляли підписки вартістю в 10-20 доларів для отримання доступу до інструментів які спрощують ігровий процес, інформує Gizchina.

За версією китайських сищиків, за кілька років діяльності «комп’ютерних справ майстри» заробили майже $ 76 млн. У ході операції правоохоронцям вдалося вилучити понад 60% зароблених на читерстві активів (оціночна вартість арештованого майна – $ 46 млн).

У Китаї заарештували хакерів, які заробили на відеоіграх понад $ 75 млн

Для поширення інструментів які полегшують ігровий процес  зловмисники використовували сайт Chicken Drumstick.

Приклади продаваних хакерами читів – «прицільний бот» для гарантованого ураження ігрових цілей без необхідності прицілювання, wallhack для швидкого виявлення супротивників, атаки суперників крізь непрозорі стіни і інше.

Операція проведена в м. Куньшань (близько десятка затриманих).

Нашестя чітерів викликає обурення у добропорядних гравців. Так, геймер під ніком Віккстар з 7-мільйонною аудиторією в YouTube два роки тому заявив про відмову продовжувати гратив в ігри Warzone і закликав свою аудиторію залишати проект студії Activision через «втративших берега» хакерів.

У Китаї заарештували хакерів, які заробили на відеоіграх понад $ 75 млн

Реакцією Activision на цей демарш стало блокування понад 70 тис. користувальницьких акаунтів, проте перманентний бан чітера не допоміг розробникам повернути аудиторію.

Tencent – китайський інвестхолдинг із штаб-квартирою в Шеньчжені, заснований в 1998 році. Ігровий підрозділ в складі організації з’явився в 2004 році.

У 2011 р холдингу вдалося випустити популярний месенджер WeChat і «накласти руку» на студію Riot Games, остаточне поглинання якої відбулося в 2015 році.

Протягом наступних трьох років китайський гігант отримав контроль над американським і фінським розробниками онлайн-ігор Path of Exile і SUPERCELL (80% і 84% акцій відповідно).

Крім того, в розпорядженні Тencent є міноритарні пакети російської Mail.Ru Group (7,4%, з яких 3,3% голосуючі акції) і частки в десятках інших великих і малих компаній по всьому світу.

Стрічка новин: