ГоловнаТехноXiaomi пішла стопами Apple: її останній смартфон поставляється без зарядного пристрою

Xiaomi пішла стопами Apple: її останній смартфон поставляється без зарядного пристрою

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

“Сяомі”, наслідуючи приклад Apple, ухвалила рішення не включати зарядний пристрій у комплектацію свого останнього смартфона. Цей крок спрямований на зниження негативного впливу на навколишнє середовище, оскільки зменшення кількості вироблених зарядних пристроїв веде до скорочення використання ресурсів і зниження рівня забруднення.

Детально

Незважаючи на відсутність офіційного коментаря з боку китайського техногіганта, ця практика може стати стандартною для майбутніх моделей смартфонів Xiaomi Group. Це підтверджується відсутністю зарядного пристрою в комплекті нового Redmi 13 для міжнародного ринку.

Xiaomi пішла по стопах Apple: її останній смартфон поставляється без зарядного пристрою

Хоча “Сяомі” перестала включати зарядний пристрій у комплект поставки, в її асортименті є широкий вибір відповідних аксесуарів для придбання окремо. Деякі з них мають функцію швидкої зарядки і доступні за ціною нижче €10.

Таким чином, Xiaomi Group приєднується до низки виробників, які відмовляються від включення зарядних пристроїв до комплекту постачання смартфонів. Це рішення сприяє збереженню природних ресурсів і зниженню рівня забруднення навколишнього середовища.

Головні новини: