ГоловнаТехно3 ситуації, коли не можна ставити телефон на зарядку

3 ситуації, коли не можна ставити телефон на зарядку

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Неправильне використання зарядного пристрою може значно скоротити термін служби батареї смартфона. Нижче розглянуто три ситуації, в яких не рекомендується ставити телефон на зарядку.

Подробиці

Зарядка до 100%

Фахівці з ремонту стверджують, що звичка заряджати смартфон до 100% негативно позначається на батареї. Оптимальним рівнем заряду для продовження терміну служби вважається діапазон 40-80%. Постійна зарядка до максимуму призводить до того, що акумулятор перебуває в стані максимальної напруги, що прискорює знос.

Зарядка під прямими сонячними променями і в жарких умовах

Якщо заряджати смартфон у спекотному приміщенні або під прямими сонячними променями, гаджет перегріватиметься. Висока температура під час заряджання посилює нагрівання батареї, що може призвести до пошкодження пристрою. Для безпечного заряджання слід обирати прохолодне й тінисте місце та, за можливості, охолодити приміщення.

Одночасне використання та заряджання телефона

Багато користувачів не знають, що не можна одночасно заряджати й активно використовувати телефон. У процесі заряджання пристрій нагрівається, а активне використання посилює нагрівання ще більше. Це може призвести до перегріву, що спричиняє проблеми з функціональністю, як-от зависання або мимовільне вимкнення телефона.

Використання оригінальної зарядки

Для безпечної та довговічної експлуатації телефона рекомендується використовувати оригінальний зарядний пристрій. Дешеві аналоги можуть бути неякісними, що негативно позначається на батареї, роз’ємі та внутрішніх мікросхемах пристрою. Використання оригінальної зарядки, придбаної разом із телефоном, допомагає уникнути цих проблем.

Висновок

Дотримання цих рекомендацій дасть змогу продовжити термін служби батареї і запобігти передчасному зносу смартфона.

Головні новини: