ГоловнаТехноНовий флагманський смартфон realme серії Killer GT 6 готується до глобального запуску...

Новий флагманський смартфон realme серії Killer GT 6 готується до глобального запуску 20 червня

Шеньчжень, Китай, 7 червня 2024 р. - realme, найшвидше зростаючий бренд смартфонів у світі, анонсував, що найновіша лінійка флагманської серії GT 6 дебютує на світовому ринку 20 червня під час презентації продукту в Мілані, Італія. Того ж дня смартфони серії GT 6 вийдуть на світовий ринок.

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Цей глобальний запуск знаменує собою ще одну важливу подію для realme, адже флагманська серія GT повертається на світовий ринок через два роки. З моменту дебюту першого смартфона серії GT у березні 2021 року лінійка продуктів realme GT отримала широке визнання користувачів і технічних любителів по всьому світу.

Використовуючи цей момент, нова серія GT представлена як «Новий вбивця флагманів на базі штучного інтелекту», який затьмарить своїх попередників. GT 6 займає центральне місце як «Вбивця флагманів преміум-класу», націлений на завоювання ринку смартфонів високого класу, в той час як GT 6T націлений на досягнення звання «Вбивці флагманів продуктивності». Обидві моделі вирізняються винятковою продуктивністю та безліччю інноваційних функцій і готові переосмислити ринок смартфонів як представники нового покоління, що змінять правила гри.

Глобальна прес-конференція, присвячена запуску GT 6, буде транслюватися в прямому ефірі на офіційних каналах realme Global в YouTube, Facebook і TikTok.

Головні новини: