ГоловнаТехноСтарі моделі iPhone не зможуть підтримувати ШІ-функції

Старі моделі iPhone не зможуть підтримувати ШІ-функції

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Найближчими тижнями Apple представить iOS 18 та інші версії своїх мобільних операційних систем. Основну увагу буде приділено ШІ-функціям, інформує Bloomberg.

Подробиці

Згідно з даними інформагентства, “яблучники” раніше домовилися з OpenAI про інтеграцію в “вісімнадцятку” ChatGPT. При цьому ШІ-функції будуть доступні виключно на останніх моделях айфонів.

Для використання нових можливостей знадобиться мінімум iPhone 15 Pro/15 Pro Max. Базова і Plus-версії “п’ятнадцяток” і старіші моделі не підійдуть.

Зазначається, що Pro-версії iPhone 15 обладнані високопродуктивним чипсетом A17 Pro і потужним 16-ядерним нейропроцесором, здатним щомиті обробляти до 35 трильйонів операцій. Крім того, “прошки” мають по 8 Гб оперативки (+2 Гб порівняно з базовим iPhone 15).

Apple розраховує, що нові ШІ-функції спонукають користувачів до купівлі більш свіжих моделей айфонів. Значне поліпшення Siri, яка виконуватиме безліч нових команд і тісніше інтегруватиметься в iOS і додатки, є частиною цієї стратегії.

Аналогічні апаратні вимоги будуть пред’являтися до пристроїв Mac і iPad. Для використання ШІ-можливостей знадобиться чип від M1.

Повний вихід iOS 18 очікується у вересні цього року, незабаром після презентації iPhone 16 Series. Очікується, що “вісімнадцятка” стане найбільшим апдейтом ПЗ в історії айфонів. Крім ШІ-функцій, одним із головних нововведень стане гнучке налаштування робочого столу, що дасть змогу користувачам вільно змінювати розташування значків, за аналогією з Android.

Головні новини: