ГоловнаТехноЯк убезпечити смартфон від надмірно швидкої розрядки

Як убезпечити смартфон від надмірно швидкої розрядки

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Смартфони, що швидко розряджаються, створюють серйозні незручності для користувачів. Часто власники вирішують замінити пристрій, вважаючи, що проблема в зношеній батареї, але це не завжди так. Швидкий розряд смартфона може бути викликаний безліччю причин, як апаратних, так і програмних.

Подробиці

Смартфони зазвичай тримають заряд 1-2 дні, але іноді розряджаються швидше, що може стати проблемою. Це актуально як для флагманських моделей, так і для бюджетних айфонів і “андроїдів”. Перший крок до усунення незручності – виявлення причини швидкого розряду.

Можливі причини швидкого розряду смартфона

Деградація акумулятора

Згодом батарея втрачає свою ємність і ефективність через природний процес старіння, пов’язаний з хімічними реакціями всередині акумулятора.

Вихід з ладу контролера живлення

Причини можуть включати вплив води і короткі замикання, що призводить до нестабільної роботи батареї. У цьому випадку необхідно звернутися в сервісний центр.

Багато фонових додатків

Додатки, що працюють у фоновому режимі, продовжують споживати енергію, синхронізуючи дані та надсилаючи сповіщення. Це можна перевірити в налаштуваннях батареї та обмежити їхню активність.

Застаріле ПЗ

Стара версія операційної системи може містити помилки та неефективні алгоритми керування живленням. Оновлення до останньої версії ОС може вирішити цю проблему.

Постійно висока яскравість екрана

Дисплей є одним із найбільш енерговитратних компонентів. Зменшення або активація автоматичної яскравості можуть істотно продовжити час роботи пристрою.

Перманентне підключення до мереж

Постійно увімкнені Wi-Fi, Bluetooth, GPS і мобільні дані також сприяють швидкому розряду батареї. Вимкнення цих функцій допоможе заощадити заряд.

Рекомендації для збільшення часу роботи батареї

Регулювання яскравості екрана

Зменшення яскравості або активація автоматичної яскравості допоможе знизити енергоспоживання.

Зниження роздільної здатності та частоти оновлення екрана

Зниження роздільної здатності та частоти оновлення до стандартних 60 Гц може зменшити навантаження на акумулятор без помітної втрати якості зображення.Як убезпечити смартфон від надмірно швидкого розрядження

Відключення VPN і фонових додатків

У налаштуваннях батареї вказані найбільш “ненажерливі” програми, фонову активність яких доцільно обмежити.

Включення темного режиму

Для OLED-екранів темний режим дає змогу економити заряд АКБ завдяки меншому споживанню енергії під час відображення темних кольорів.

Як убезпечити смартфон від надмірно швидкої розрядки

Оптимізація налаштувань

– Вимкнення непотрібних функцій (Wi-Fi, Bluetooth, GPS) у разі їх невикористання.

– Вимкнення непотрібних повідомлень.

– Активація енергозберігаючого режиму, якщо такий доступний на пристрої.

Відкат до заводських параметрів

Цей метод використовується в крайніх випадках. Скидання до початкових налаштувань може виправити програмні помилки і видалити віруси, але перед цим необхідно створити резервну копію даних, оскільки процес передбачає видалення всієї інформації з пристрою.

Як убезпечити смартфон від надмірно швидкої розрядки

Дотримуючись цих рекомендацій, можна повернути смартфон до звичної роботи і підвищити його автономність.

Головні новини: