ГоловнаТехноНа Харківському напрямку під час наступу РФ відключилися українські термінали Starlink

На Харківському напрямку під час наступу РФ відключилися українські термінали Starlink

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

На початку наступу армії РФ на Харківському напрямку перестали працювати термінали Starlink, що стало серйозною проблемою для українських військових. The Washington Post повідомляє про це з посиланням на бійця 125-ї бригади тероборони, який зазначив, що розвіддрони, які щодня використовувалися для спостереження за силами окупантів, в один момент перестали функціонувати.

Подробиці

Зазначається, що 10.05.2024 всі відеодані були втрачені через створені агресорами електронні перешкоди. Журналісти підкреслюють, що це перший випадок повного вимкнення “Старлінків” від початку повномасштабного конфлікту.

Командир безпілотного підрозділу з позивним “Артист” поскаржився на те, що ввірені йому бійці одразу виявилися “сліпими” і втратили можливість бачити пересування ворога. У результаті захисникам довелося перейти на телефони і радіо.

Раніше ЗМІ писали про відключення “Старлінків” у момент удару ЗСУ по Криму за особистим розпорядженням Ілона Маска. У зимові місяці Мережа приросла новинами про масове використання окупантами “Старлінків” на захоплених територіях. Незабаром після цього керівництво Мінцифри заявило про вишукування способу протидії росіянам.

Головні новини: