ГоловнаТехноWhatsApp отримав кардинально новий дизайн для смартфонів з Android та iOS

WhatsApp отримав кардинально новий дизайн для смартфонів з Android та iOS

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Тиждень, що минає, ознаменувався значущою подією у світі мобільних застосунків – презентацією командою WhatsApp великого оновлення дизайну для андроїд- і iOS-версій месенджера.

Подробиці

Нововведення, за запевненнями розробників, дасть змогу завсідникам додатка повною мірою насолодитися поліпшеним інтерфейсом, що підвищує комфорт для користувачів.

Команда WhatsApp показала оновлений дизайн месенджера для Android і iOS
Новий дизайн

Одна з ключових змін торкнулася колірної палітри інтерфейсу. Зелений колір, що традиційно асоціюється з брендом WhatsApp, тепер відіграє роль акценту, виділяючись на значках повідомлень і кнопках.

Для андроїд-користувачів зміни виявилися більш помітними. Панель навігації було перенесено в нижню частину екрана, що зробило додаток більш схожим на iOS-версію.

Команда WhatsApp показала оновлений дизайн месенджера для Android і iOS
Порівняння версій для iOS і Android

Нова колірна палітра, за словами піарників WhatsApp, забезпечує більший контраст і глибші темні відтінки, що допомагає знизити навантаження на очі при слабкому освітленні. Цю зміну було внесено у відповідь на побажання користувачів.

Команда WhatsApp показала оновлений дизайн месенджера для Android і iOS
Еволюція оновлень WhatsApp

Місія перерахованих вище нововведень – зробити WhatsApp максимально простим, надійним і конфіденційним додатком для поліпшення комунікації між користувачами і більш зручного спілкування.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Головні новини: