ГоловнаТехноXiaomi Smart Band 9: вся відома інформація про «розумний» браслет наступного покоління

Xiaomi Smart Band 9: вся відома інформація про «розумний» браслет наступного покоління

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Smart Band 9 – очікуваний багатьма наступний крок у розвитку переносних пристроїв Xiaomi – перебуває у фокусі уваги шанувальників бренду. У цьому матеріалі зібрана вся відома на момент написання інформація про прийдешній аксесуар.

Подробиці

Дисплей і батарея

Наразі немає офіційних даних про розмір екрана, однак передбачається, що він буде поліпшений порівняно з попередньою моделлю. Також очікується, що акумуляторна ємність пристрою буде збільшена для забезпечення тривалого часу роботи без підзарядки.

NFC-версії

Згідно з відомостями з бази даних радіозв’язку, Smart Band 9 буде доступний у варіантах з- і без підтримки NFC. Кодові позначення пристрою, що фігурують у лістингу, – “M2345B1” і “M2346B1”.

Фітнес і здоров’я

З огляду на функціональність попередніх моделей, очікується наявність опцій на кшталт моніторингу серцевого ритму, відстеження сну і кисню в крові, разом з підтримкою безлічі спортивних режимів.

Світовий ринок

Аксесуар уже отримав регіональні сертифікати в ОАЕ та Індонезії, що вказує на намір Xiaomi випустити новинку за межами Китаю.

Можлива Pro-версія

На поточний момент інформації про версію Pro немає, проте досвід попередника вказує на можливість анонсу такої моделі в найближчому майбутньому.

Терміни презентації та ціни

Офіційна дата релізу і цінова політика поки не оголошені. Однак з урахуванням цінової стратегії Xiaomi, доцільно очікувати збереження доступності пристрою.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Головні новини: