ГоловнаТехноМобільний кеш: як звільнити місце в пам'яті Android-смартфонів

Мобільний кеш: як звільнити місце в пам’яті Android-смартфонів

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

У цьому матеріалі представлено основні способи звільнення простору на андроїд-смартфонах.

Подробиці

Інструмент звільнення місця від Google Files надає можливість користувачам знаходити і видаляти великі файли на кшталт старих фото, відео та документів. Після активації функції “Звільнити місце”, програма проведе сканування пристрою і надасть список файлів, які доцільно видалити для звільнення пам’яті.

Також користувачі можуть видалити надлишкові скріншоти та записи з екрана, перейшовши в розділ “Фото” та обравши альбоми “Скріншоти” або “Записи з екрана”. Це допоможе зменшити обсяг займаного місця на пристрої.

Ще один дієвий інструмент – видалення завантажених файлів через додаток “Файли Google”. Після відкриття вкладки “Завантаження” користувачі можуть вибрати файли для видалення і звільнити місце на пристрої.

Вимкнення невикористовуваних додатків через меню “Налаштування” > “Додатки” ефективно звільняє простір, запобігаючи фоновому використанню ресурсів неактивними додатками.

Застосування легших програм-запуску, як-от Nova Launcher або Lawnchair Launcher, може поліпшити продуктивність пристрою та заощадити місце.

Використання користувацького ROM може бути розглянуто для зменшення розміру системи і, отже, звільнення додаткового місця на смартфоні.

Користувачі також можуть скористатися хмарними сервісами зберігання даних, такими як Google Photos/Dropbox/Amazon Photos для збереження своїх фотографій та відео у хмарі, уникаючи зайняття місця на пристрої.

Впровадження потокових сервісів для музики і фільмів, а також використання карти пам’яті, є практичними методами управління простором на смартфоні Android.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Головні новини: