ГоловнаТехноСкористайтеся всіма можливостями камери Xiaomi за допомогою нової GCam 9.1 від Pixel...

Скористайтеся всіма можливостями камери Xiaomi за допомогою нової GCam 9.1 від Pixel 8 Pro

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Нова версія GCam 9.1 принесла важливі нові функції і зміни в інтерфейс, адаптовані для використання на телефонах Xiaomi/Redmi/POCO. Серед згаданих новацій – Pro-елементи управління фото і новий дизайн, що спрощує роботу з камерою.

Подробиці

Нововведення в GCam 9.1 включають новий дизайн інтерфейсу і змінене розташування кнопок для зручності використання. Також помітно поліпшено обробку знімків завдяки активнішому використанню ШІ.

Скористайтеся всіма можливостями камери Xiaomi за допомогою нової GCam 9.1 Pixel 8 Pro

Нова версія зберігає переваги попередників на кшталт зйомки в RAW-форматі, можливості використання HDR+ і вдосконаленого режиму нічного бачення. GCam 9.1 адаптована для більшості пристроїв екосистеми “Сяомі” з підтримкою Android 12 і більш свіжих версій “зеленого робота”.

Фанатам фотографічної справи доступні дві стабільні версії новинки: GCam 9.1 V9 від Shamim і GCam 9.1 V4 від BigKaka. Кожна з них може бути встановлена на пристрої Xiaomi/Redmi/POCO під управлінням Android 12 і вище для забезпечення більш просунутих функцій камери і поліпшеної якості фото.

Посилання на завантаження GCam 9.1 V9 від Shamim: https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/dev-shamim/f/dl62/
Посилання на завантаження GCam 9.1 V4 від BigKaka: https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/dev-BigKaka/f/dl39/

Головні новини: