ГоловнаТехно RUУ Google Gboard з'явиться функція сканування тексту за допомогою технології OCR

У Google Gboard з’явиться функція сканування тексту за допомогою технології OCR

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

У програмі Google Gboard мають намір реалізувати нову цікаву функцію, засновану на технології оптичного розпізнавання символів (OCR).

Подробиці

В останній бета-версії 13.6 для Gboard на Android виявлено приховану функцію. Вона дозволяє користувачам сканувати та розпізнавати текст безпосередньо в інтерфейсі клавіатури.

Ця функція, поки недоступна за умовчанням, з’явиться як доповнення до стрічки клавіатури поруч із існуючими опціями, такими як «Переклад» та «Буфер обміну». Щоб використовувати цю функцію, користувачам необхідно надати дозвіл на доступ до камери в Gboard.

При активації режим сканування тексту перетворює нижню половину екрана на видошукач, дозволяючи захоплювати та сканувати текст за допомогою відповідних кнопок. Натиснувши кнопку затвора, Gboard миттєво виділяє захоплений текст на фотографії. Потім текст можна копіювати, вставляти, редагувати, вставляючи його в будь-яке поле введення.

Google Gboard

Передбачається, що точність вбудованого сканування тексту Gboard відповідає стандартам, встановленим іншими продуктами Google, що використовують аналогічну технологію. Реалізація здається простою та зручною для користувача, пропонуючи простий спосіб використання технології OCR для вилучення тексту та маніпулювання ним у додатку клавіатури.

Клавіатура Google Gboard

Це нововведення Google вказує на подальшу інтеграцію технології візуального розпізнавання у повсякденні мобільні взаємодії, підвищуючи корисність програми Google Gboard для користувачів Android. За допомогою цієї нової функції Gboard прагне спростити вилучення тексту, даючи користувачам можливість легко та просто та ефективно захоплювати текст та працювати з ним прямо зі своєї клавіатури.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Головні новини: