ГоловнаТехноViber посилює безпеку абонентів в Україні за допомогою нової функції

Viber посилює безпеку абонентів в Україні за допомогою нової функції

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

“Ракутен Вайбер” розпочав тестування в Україні новітньої опції “Ідентифікація абонентів”, місія якої полягає в захисті громадян від шахрайства та телефонного спаму.

Подробиці

Під час вхідних викликів месенджер класифікуватиме абонента на предмет причетності до розсилки спаму і, за наявності підозр, повідомлятиме про це користувачів за допомогою спеціального значка-індикатора. Після цього абонент, за бажання, може скинути виклик або відповісти на дзвінок.

Новинка визначає ймовірність спаму на основі безлічі факторів, зокрема даних про попередні спам-дзвінки від інших користувачів месенджера. Команда Viber закликає абонентів повідомляти про спам-дзвінки шляхом кліка на кнопку “Скарга” з метою поліпшення системи.

Наразі функція перебуває на стадії тестування і поступово стане доступною користувачам на андроїд-пристроях Android з версією від Viber 21.1 і далі. Послуга надаватиметься безкоштовно після завершення випробувального періоду.

Новинка покликана доповнити актуальні функції безпеки на кшталт наскрізного шифрування, двоетапної авторизації, захисту важливих чатів ПІН-кодом та інші. Більше подробиць про тестовану опцію – на https://vb.me/cidgdprfaq/uk.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Головні новини: