ГоловнаТехноОфіційно представлені всі чотири колірні рішення Xiaomi 14

Офіційно представлені всі чотири колірні рішення Xiaomi 14

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Шанувальники Xiaomi з нетерпінням чекали на офіційний випуск Xiaomi 14, і у них склалося уявлення про те, чого очікувати. 25 жовтня Xiaomi показала всі чотири приголомшливі кольори Xiaomi 14.

Подробиці

Xiaomi 14 буде доступний у чотирьох різних кольорах, кожен з яких відповідатиме різним смакам та уподобанням. Насамперед є варіант «Black», який Xiaomi описує як найкласичніший і найглибший чорний колір. Цей колір випромінює елегантність та позачасовість. Це робить його надійним вибором для тих, хто цінує вишуканий вигляд.

Смартфон черный

черный3

Далі, колірний варіант Rock Green натхненний Drizzle Bluestone, обіцяючи свіжий і блискучий зовнішній вигляд. Він обов’язково сподобається користувачам, які шукають унікальний та яскравий відтінок смартфонів.

Зеленый 1

зеленый 3

Тим не менш, саме Snow Mountain Pink привертає увагу як найбільш захоплюючий колір. Для створення цього чудового відтінку Xiaomi надихнулась неземною красою Lightning Mountain Snow. Що відрізняє його від інших, так це те, що він виготовлений з високотехнологічного матеріалу нано-шкіри, що забезпечує м’який і ніжний дотик. Цей колір може бути даною поваги жінкам-клієнтам Xiaomi, які, напевно, оцінять поєднання технологій та естетики.

розовый 1

розовый 3

Варто відзначити, що поряд з цими вражаючими варіантами кольору доступна також версія “White Glass”, яка розділяє свою елегантність з чорним і зеленим варіантами. Xiaomi розширює межі дизайну смартфонів не тільки з погляду функцій та продуктивності, але також з погляду кольору та естетики.

белый 1

белый 3

Ентузіастам Xiaomi доведеться трохи почекати, щоб побачити Xiaomi 14 на власні очі у всій красі. Xiaomi продовжує демонструвати свою відданість забезпеченню виняткового користувальницького досвіду, поєднуючи стиль, зміст та інновації у своїй останній новинці.

Головні новини: