ГоловнаТехно RUВитік інтерфейсу Xiaomi HyperOS: що змінилося

Витік інтерфейсу Xiaomi HyperOS: що змінилося

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

У нещодавньому анонсі Xiaomi оголосила про свої плани представити нову операційну систему – HyperOS, яка прийде на зміну популярному інтерфейсу MIUI. Хоча офіційний запуск, як очікується, збігається з випуском смартфонів серії Xiaomi 14, нетерплячі ентузіасти технологій вже отримали можливість подивитись майбутній інтерфейс користувача.

Подробиці

Зображення та відео на Weibo, що просочилися, дали нам приблизне уявлення про те, що буде далі.

Нова операційна система HyperOS

Однією з найпомітніших змін інтерфейсу HyperOS є перероблений центр управління. У цьому новому інтерфейсі центр управління займає центральне місце, що відображає його підвищену важливість. Цей зсув відповідає баченню Xiaomi щодо HyperOS як “операційної системи для авто”.

Тобто HyperOS не просто поступове оновлення MIUI; це стратегічний крок у рамках підготовки до майбутнього вторгнення Xiaomi у світ автомобільних систем. Увімкнення Xiaomi Wonderful Center є ключовим компонентом HyperOS, що забезпечує плавну міжекранну інтеграцію з різними пристроями.

Ще одним вартим уваги аспектом HyperOS є реконфігурація перемикачів швидкого доступу. Інтерфейс користувача тепер містить більшу кількість ярликів, а їх розташування стало більш гармонійним. Ця розширена функціональність обіцяє зробити навігацію та багатозадачність ще зручнішими для користувачів.

Виток інтерфейсу Xiaomi HyperOS

Порівнюючи HyperOS з MIUI 14 стає очевидним, що Xiaomi внесла значні зміни в різні аспекти, включаючи налаштування екрана блокування, робочий стіл, центр управління, погоду, календар та багато іншого. Екран блокування, зокрема, пропонує нову гнучкість, дозволяючи користувачам адаптувати його на свій смак. Однак важливо зазначити, що це поки що не підтверджена офіційно інформація.

З HyperOS Xiaomi позиціонує себе як більш інтегрований і зручний інтерфейс користувача на декількох пристроях (смартфони і автомобілі). Поки ми очікуємо на його офіційний випуск разом із серією Xiaomi 14, технічні ентузіасти та шанувальники Xiaomi можуть розраховувати на нову еру в екосистемі Xiaomi, яка обіцяє розширену функціональність і свіжий, орієнтований на користувача дизайн.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Головні новини: