ГоловнаТехноGoogle представила 160-доларовий браслет Fitbit Charge 6 за допомогою Wallet

Google представила 160-доларовий браслет Fitbit Charge 6 за допомогою Wallet

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Два роки тому Google стала власником корпорації Fitbit, яка на той момент була другим за величиною виробником переносних пристроїв після Apple. Цього тижня пошуковий гігант представив трекер Fitbit Charge 6. Його попередник Fitbit Charge 5 дебютував на ринку два роки тому.

Подробиці

Вартість гаджета становить 160 USD. Таким чином, він дешевший за попередню модель на 20 USD. Google вже почала приймати від покупців попередні замовлення. У продажу Fitbit Charge 6 з’явиться до кінця осені.

Google представила 160-доларовий фітнес-трекер Fitbit Charge 6 з доступом до Wallet

Розробники повернули у фітнес-трекер апаратну кнопку для навігації. Кількість підтримуваних носимим пристроєм видів активності і тренувань збільшилася з 20 до 40. Трекер можна використовувати для оплати покупок за допомогою Google Wallet. Заявлена підтримка Google Maps і YouTube Music.

Google представила 160-доларовий фітнес-трекер Fitbit Charge 6 з доступом до Wallet

Браслет отримав 1,04″ дисплей AMOLED, ЕКГ, SpO2, NFC і GPS. Корпус носимого пристрою має захист 5АТМ. На одному заряді АКБ Fitbit Charge 6 може пропрацювати тиждень. У Google стверджують, що серед усіх трекерів Fitbit новий Charge 6 відстежує пульс найточніше.

Головні новини: