ГоловнаТехноВигнутий ігровий монітор Xiaomi 30 дюймів із частотою 200 Гц почав продаватися...

Вигнутий ігровий монітор Xiaomi 30 дюймів із частотою 200 Гц почав продаватися у Європі

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

“Сяомі” почала постачати в Європу вигнутий монітор Curved Gaming Monitor 30″/200 Гц. Аналог пристрою для китайського ринку з’явився минулого року під брендом “Редмі”.

Подробиці

Європейський варіант монітора являє собою 30-дюймову панель у форматі 21:9 з роздільною здатністю WFHD і кривизною 1800R. Апарат має високу частоту оновлення в 200 Гц, що робить його відмінним вибором для геймерів. У наявності – підтримка рішення AMD FreeSync для більшої плавності роботи.

Вигнутий ігровий монітор Xiaomi 30 дюймів з частотою 200 Гц почав продаватися в Європі за цікавою ціною

Новинка забезпечує високу передачу кольору, охоплює 99% діапазону sRGB і підтримує DC Dimming для комфортного перегляду. Сертифікація TUV гарантує безпеку для очей користувача, включно із захистом від синього світла.

Пристрій має виходи HDMI/DisplayPort/mini-jack. Особливістю є наявність практичного місця для укладання кабелів, що дає змогу зберегти робочий простір у порядку.

Вигнутий ігровий монітор Xiaomi 30 дюймів із частотою 200 Гц почав продаватися в Європі за цікавою ціною

Curved Gaming Monitor 30″ доступний у Європі за ціною від €239,9. Поки новинка пропонується лише в декількох країнах Старого світу. На повсюдне поширення знадобиться кілька місяців.

Головні новини: