ГоловнаТехноДизайн портативної ігрової консолі Lenovo Legion Go розкрито завдяки рендерам

Дизайн портативної ігрової консолі Lenovo Legion Go розкрито завдяки рендерам

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

“Леново” готується до випуску портативної ігрової консолі. Новинка з процесорами AMD Phoenix іменуватиметься Legion Go і працюватиме під управлінням Windows 11. Відповідну новину наводить електронний медіа-ресурс Windows Report.

Детально

Перспективна приставка покликана скласти конкуренцію консолям Steam Deck і ROG Ally, пропонуючи при цьому знімні елементи управління в стилістиці Nintendo Switch. Пристрою пророкують підставку, дисплей 8″, microSD-слот, щонайменше два роз’єми USB-C і низку інших можливостей, подробиці про які поки тримаються у таємниці.

Дизайн портативної ігрової консолі Lenovo Legion Go розкрито завдяки рендерам, що просочилися

На злитих у Мережу картинках Legion Go видно присутність задніх, плечових і бічних тригерів, коліщатка вгорі праворуч, роз’єму для навушників, кнопок управління гучністю і великого вентиляційного отвору на задній панелі.

Наявність знімних елементів управління і підтримка сенсорного інтерфейсу Windows 11 дає підставу вважати, що екран новинки буде чутливий до дотиків.

Інших подробиць про перспективний ігровий аксесуар поки немає. Ціна, дата презентації та географія продажів мають стати відомі найближчим часом, запевняють автори знімків.

Головні новини: