ГоловнаТехноXiaomi випустила "розумну" духовку Mijia Smart Steam Oven

Xiaomi випустила “розумну” духовку Mijia Smart Steam Oven

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

“Сяомі” поповнила фірмову серію побутових помічників для дому Mijia новим пристроєм – настільною духовкою з усім необхідним обладнанням і функціями для приготування здорової їжі за численними вбудованими рецептами.

Подробиці

Новинка габаритними розмірами 45,8 х 45,8 х 39,6 см виготовлена з нержавіючої сталі марки 304. Внутрішній об’єм печі – 27 літрів – дає змогу готувати страви для кількох персон.

Xiaomi випустила

Серед найбільш примітних функцій новинки – кілька режимів приготування їжі, починаючи від класичної випічки – закінчуючи паровою системою (для обробки парою використовується внутрішній піддон для води об’ємом 1 літр).

Smart Steam Oven може похвалитися системою швидкого нагріву потужністю 2150 W і малим рівнем шуму, який при екстремальних навантаженнях не перевищує 56,37 дБ.

Xiaomi випустила

Піч обладнана OLED-дисплеєм. Функція ближнього поля NFC відкриває доступ до незліченних “розумних” рецептів для розширення кулінарних знань.

Smart Steam Oven доступна для покупки в Китаї за промо-ціною ¥1999, що еквівалентно 250 євро. Дата появи мікрохвильовки в Європі не уточнюється.

Головні новини: